Jak ubrać się seksownie na co dzień?

Avatar
Jak ubrać się seksownie na co dzień?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kobiety uwielbiają podkreślać swoje atuty. Nie da się ukryć, że dla niektórych z nas może być to już zbytnia ekstrawagancja, jednak dla pań po prostu podkreślenie seksapilu. Wobec tego jak stworzyć seksowny ubiór na co dzień?

Dlaczego panie lubią się seksownie ubierać?

Nie da się ukryć, że każda z pań- nie zawsze ale od czasu do czasu- lubi podkreślić swoją wyjątkowość i seksapil. Niemniej jednak równocześnie panie chcą się prezentować skromnie i elegancko. Nie da się ukryć, że czasem połączenie tego wszystkiego w jedną całość, może być niezwykle problematyczne. Jednak panie mało się tym przejmują i doceniają sobie seksowane ubrania. Otóż zacznijmy od tego, dlaczego panie lubią się seksownie ubierać. Otóż jak donosi portal edukacji seksualnej https://sekspedia.pl/, panie chcą być zauważone, jednak nie postrzegane jako byt wyzywające. Wynika to z faktu, że obecnie większość kobiet kocha być w centrum uwagi, jednak tylko nieliczne się do tego przyznają. Jednak warto wiedzieć, że seksowny ubiór nie oznacza paradowanie po ulicy nago. Seksowny ubiór to przede wszystkim mądre i w pełni świadome podkreślanie swojej kobiecości, a także wykorzystywanie zabawy z kolorami i nie tylko. Seksowny ubiór na co dzień, nie nosi znamion ekstrawagancji, a co najważniejsze, w dalszym ciągu może być niezwykle seksowny i uwodzący. 

Jakie są najseksowniejsze kolory?

Zanim przejdziemy do seksownych części garderoby, warto przyjrzeć się nieco bliżej kolorom. Z pewnością każda z kobiet ma swój, ulubiony kolor. Co więcej, bardzo często widać go właśnie w momencie, kiedy panie wybierają dla siebie poszczególne ubrania. Jednak seksowny ubiór na co dzień to nie połączenie pomarańczy z zielenią, czy różu z błękitem. Co ciekawe, w rankingu najseksowniejszych od wielu już lat króluje czerń oraz kolor bordo. Dlaczego? Są to barwy, które wskazują na tajemniczość, a także na silną, kobiecą osobowość. To właśnie to najbardziej przyciąga panów, a także sprawia, że kobieta w ich oczach wygląda wyjątkowo kusząco. Wobec tego panie błędnie uważają, że seksowna jest jedynie czerwień i to w najbardziej dynamicznym odcieniu z możliwych. Tak naprawdę taka czerwień raczej będzie się panom kojarzyć ze zbytnią prowokacją niż z seksownością, warto więc jej unikać.

Zobacz też:  Pełny, zdrowy uśmiech ozdobi bardziej niż strój!

Seksowny ubiór na co dzień- spodnie czy spódnica?

Czy seksowniejsze są spodnie czy może spódnica? To dylemat który od wielu już wieków pojawia się w momencie, kiedy panie chcą ubrać się seksownie, a zarazem elegancko. Otóż zarówno jedno jak i drugie może porażać i uwodzić z niebywałą skutecznością. Spodnie o ile tylko zostaną wykonane z materiału imitującego skórę- nie z lateksu!, będą wstanie idealnie uwydatnić kobiece kształty i podkreślić długie oraz smukłe nogi. Wówczas w wyjątkowy sposób będzie to oddziaływać na męską wyobraźnię. Spódnica również idealnie się sprawdzi jako mega seksowny ubiór na co dzień. Niemniej jednak warto stawiać na skórzane modele lub dopasowane do ciała spódnice maksi. Wystrzegajmy się zbyt krótkich spódniczek, które obecnie nie kojarzą się najlepiej.

Jak głęboki powinien być dekolt?

Dekolt zawsze działa na wyobraźnię panów, a panie doskonale wiedza, w jaki sposób mogą to wykorzystać. Niemniej jednak zbyt głębokie i zbyt wiele odsłaniające dekolty nie są najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Otóż jak zostało to wspomniane, pokazują one zbyt wiele, a to, co jest najbardziej seksownego w kobietach, to przede wszystkim ich tajemniczość oraz nutka niedopowiedzenia. Wobec tego zbyt głęboki dekolt w koszuli czy w sukience sprawia, że panowie mają podane wszystko na przysłowiowej tacy. Z pewnością nie jest to jedno z najlepszych rozwiązań. Warto stawiać więc na dekolty, które nie są wstanie zbyt wiele pokazać, ale jednocześnie odkrywają wystarczająco dużo, by rozpalić zmysły. Co więcej warto sięgać po dekolty, które są dodatkowo zdobione. Podkreśli to piersi i skutecznie przyciągnie wzrok, a mimo wszystko nie pokaże i nie uwydatni zbyt wiele. Z pewnością zadziała to na męską wyobraźnię.Zobacz także:
Zobacz też:  Jaka dieta jest najlepsza na szczupłą sylwetkę?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też