Jak ubrać się do klubu?

Jak ubrać się do klubu? Jak ubrać się do klubu w przypadku imprezy tematycznej? Stylizacje do klubu dla pań i panów! Najlepsze klubowe kreacje!
Avatar
Jak ubrać się do klubu?

Imprezy w klubie to sposób nie tylko na świetną zabawę w gronie przyjaciół, ale również idealny sposób by odreagować po całym ciężkim i niezwykle męczącym tygodniu w pracy czy też i w szkole. Niemniej jednak jak ubrać się do klubu?

Jak ubrać się do klubu?- podstawowe zasady

Pierwsze na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wybierania stylizacji, która będzie odpowiednia na klubową imprezę, to przede wszystkim to, czy dana impreza jest tematyczna, czy też panuje na niej całkowita dowolność. Jeśli impreza jest ukierunkowana na tematyczny motyw, to warto wpasować się ze swoją kreacją w jej ramy. Wówczas, nie ma szczególnych zasad, co do komponowania stroju, gdyż myśl przewodnia została już określona przez dany klub do którego się wybieramy. Niemniej jednak w przypadku pań, zawsze panuje zasada dobierani stroju, który równocześnie zapewni im bezpieczeństwo. Wiadomo, że imprezy w klubie z reguły rządzą się swoimi prawami, a oprócz naszych znajomych są tam również osoby, co do których nie możemy mieć pewności. Odsłanianie zbyt dużo, może być błędnie odebrane, a poza tym, zbyt wyzywające stroje zwykle nie są najodpowiedniejsze i najwygodniejsze podczas klubowych imprez. W przypadku panów również obowiązuje ta sama zasada. Śmieszne i karykaturalne koszulki z siatkowanego materiału, lepiej pozostawić na jakąkolwiek inną okazję, gdyż z pewnością nie sprawdzą się na klubowych imprezach.

Jak ubrać się do klubu?- propozycje dla pań

Impreza w klubie jest idealną okazją dla pań, by mogły one zabłysnąć w dosłownym tego słowa znaczeniu. Powinny więc stawiać na kreacje z mocno zdobionym dołem, a także bogato ozdobioną górą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kreacja do klubu były cała z materiału, który pokryty jest brokatem będzie idealnym rozwiązaniem, które pozwoli przyciągnąć uwagę. Panie mogą skusić się również na wybranie sukienki mini, albo nawet i sukienki w typie maxi z głębokim rozcięciem. Co więcej, w przypadku sukienek maxi, idealnie sprawdzą się tez model, które nie są wykonane z różnego rodzaju cekinami, gdyż można postawić na te sukienki, które są uszyte z błyszczącego materiału jak np. z satyny, która pięknie będzie mieniła się w błysku klubowych świateł. Nie najgorszym rozwiązaniem będzie również założenie spódnicy, która może być wykonana ze skóry lub materiału skóropodobnego w wersji mini, lub spódnica maxi również z satyny, która idealnie będzie eksponować poprzez rozcięcie zgrabne kobiecie nogi. Jeśli zaś chodzi o górę kreacji do klubu, wówczas również można zaszaleć i wyeksponować ponętny biust przy pomocy dekoltu z głębokim wycięciem w kształcie litery V. Oryginalnym rozwiązaniem będzie również wyeksponowanie pięknych pleców. Hitem nadchodzącego sezonu są przede wszystkim sukienki, a także koszule właśnie z odkrytymi plecami, które obecnie można dostać praktycznie wszędzie, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w butikach online. Co do obuwia, to warto postawić na takie buty, które nie zdewastują naszych stóp podczas kilkugodzinnej zabawy na parkiecie.

Zobacz też:  Jak się ubrać do teatru

Jak ubrać się do klubu?- propozycje dla panów

Panowie wybierając się do klubu, powinni zrezygnować z eleganckich spodni, o wiele lepiej sprawdzą się klasyczne jeansy w dowolnym odcieniu niebieskiego lub nawet i czerni. W przypadku wyboru górnej części stylizacji również panuje tu pełna dowolność. Świetnie sprawdzą się bowiem zwykłe t-shirty z kolorowymi nadrukami, ale również i koszule z krótkim lub długim rękawem. Warto nie ograniczać się co do kolorów, gdyż w klubie im bardziej kolorowo, tym oczywiście jest lepiej. Warto również zrezygnować z nadmiernej ilości dodatków w postaci krawata czy muszki, gdyż może to okazać się zbędne podczas zabawy do białego rana, a co więcej, dodatki te mogą okazać się swoistą przeszkodą. Warto również postawić na sportowe buty, które zapewnią panom wygodę i komfort.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też