Jaki garnitur na uroczystość weselną?

Jaki garnitur na uroczystość weselną?

Uroczystość weselna jest prawdziwie wyjątkowa. Nie ma bowiem lepszej okazji do świętowania zaślubin dwojga, kochających się osób. Niemniej jednak wesele to również uroczystość, na której obowiązuje określony dress code, także dla panów. Jaki garnitur na uroczystość weselną?

Jaki garnitur na uroczystość weselną?-kolory

Klasyczna moda męska od wielu już lat rządzi się swoimi prawami. Co najważniejsze zasady tam panujące są prawdziwie ponadczasowe. Niemniej jednak są również niektóre okazje, takie jak chociażby wesele, które z koeli mają obowiązujący i dość restrykcyjny dress code. Nie da się ukryć, że nie tylko panie mogą mieć przysłowiowy “twardy orzech do zgryzienia”, w związku z wyborem odpowiedniej stylizacji. Okazuje się, że dla panów wybór odpowiedniego look’u na wesele również nie jest najprostszym zadaniem. Chociaż każdy może stwierdzić, że przecież wystarczy jedynie założyć garnitur, w rzeczywistości sprawa nie jest tak prosta. Garnitury charakteryzują się wieloma wyróżnikami, co może znacznie utrudniać ich wybór. Niemniej jednak, garnitur na wesele musi posiadać odpowiedni kolor. Tak więc jaki garnitur na uroczystość weselną wybrać w zakresie kolorystyki? Otóż panowie mogą pokusić się o:

Jaki garnitur na uroczystość weselną?- dopasowany do figury

Panowie, podobnie zresztą jak panie, mają różnorodne typy sylwetki. To właśnie od tego w dużej mierze będzie zależało, jaki garnitur powinien być dobrany. Jeśli więc chodzi o panów, z proporcjonalną sylwetką czyli szerokimi ramionami i wąskimi biodrami, to można śmiało powiedzieć, że w tym zakresie nie ma praktycznie żadnych ograniczeń.  Niemniej jednak, jeśli sylwetka nie charakteryzuje się idealnymi proporcjami, wówczas należy skorygować je odpowiednio dobranym garniturem. Panowie o wąskich ramionach, powinni unikać mocno dopasowanych garniturów i stawiać na nieco dłuższe modele.Zobacz także:
Exit mobile version